Debiut Przerywacza w Woskarze

Patryk Przerywacz ma za sobą oficjalny debiut w barwach Woskaru Szklarska Poręba. W niedzielę wystąpił w barwach swojego nowego klubu, w meczu 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jelenia Góra, przeciwko Kwisie Świeradów Zdrój. Na boisku spędził pełne 90 minut, a Woskar wygrał 4:3.

W ćwierćfinale drużyna ze Szklarskiej Poręby podejmie na stadionie w Wojcieszycach czwartoligowy BKS Bolesławiec. To spotkanie zaplanowano na 1-go kwietnia na godzinę 17:00. Natomiast w najbliższą niedzielę wznowi ligowe rozgrywki, kiedy to zagra u siebie z Orłem Lubawka.

Przypomnijmy, że w Woskarze gra także dwójka innych zawodników, niegdyś związanych z Kuźnią. Są to: Daniel Ziomek (pełne 90 minut przeciwko Kwisie), które jest wypożyczony do końca sezonu z Karkonoszy Jelenia Góra oraz Marek Siatrak - grający trener, który dołączył do Woskaru przed tą rundą.